Цікавинки періодики


Вгамуйте свою допитливість, переглядаючи «Цікавинки періодики», та ставайте ще ерудованішими, щоб дивувати рідних та друзів своїми знаннями.


Ви вже думаєте про майбутню професію? 
Сьогодні її можна вибирати вільно. Це колись, щоби вижити, справи поділяли на чоловічі та жіночі. І хоч минуло вже чимало часу, а такий неофіційний розподіл ще досі існує.
У деяких країнах дотепер є заборонені для жінок професії. 
Пізнайко сподівається, що нинішні батьки не забороняють хлопчикам шити або дівчатам писати програмний код, тому що це не «хлопчача» чи не «дівчача» справа.
У лютневому випуску журналу  ви зможете пройти тест і знайти своє покликання. Прочитати цікавинки та віршики про різні професії, розшифрувати головоломки та пограти в ігри.Хто розділив годину на 60 хвилин, а хвилину - на 60 секунд? Адже іноді так хочеться, щоб година тривала довше, коли дивишся улюблені мультики або ганяєш м'яч. А на уроці мрієш, щоб час був коротшим, і тебе не встигли викликати до дошки. Цю спадщину людству залишили великі цивілізації давнини.


"Своєрідним символом французької національної кухні сьогодні вважають круасан. Хоча кажуть, що народився він в Австрії й лише згодом оселився у Франції, де вперше цей смаколик спекли для самої королеви".

Зустрічайте новий смачнющий номер журналу "Джміль".

Мандруємо до Смачної країни. Фантазуємо і трішки чаклуємо: створюємо міста зі смакоти — фруктів, овочів та солодощів. Смачна подорож світом: дізнаємося про популярні іноземні страви на нашому столі та розв’язуємо захопливі мовні завдання. Математика на кухні: розв’язуємо “їстівні задачки” — ласуємо смакотою. Неспішно попиваємо чайок — милуємося порцеляновим посудом — розмірковуємо та порівнюємо. Вчимося створювати красу в техніці декупажу."Недавно в Туреччині археологи знайшли кам'яну брилу, одна сторона якої дуже добре відшліфована. Вони переконані, що саме такий вигляд і мало перше дзеркало, вік якого - аж 7000 років."

Журнал "Веселі уроки" розповість ще чимало історій речей, а також пропонує швидко і весело опанувати англійську, почитати комікси, дослідити країни.  А на вдумливих і допитливих знову чекають веселі завдання на кмітливість і спостережливість.Багато хто здивується, дізнавшись що у морських зірок є очі. Це правда: очі у зірки є тільки вони знаходяться не в зовсім звичному місці. У морських зірок на кінці кожної кінцівки- руки є плями, які заміняють очі. Це означає, що у п'ятирукоъ морської зірки є п'ять очей, в той час як у сорокарукої морської зірки аж 40 очей. 

Ще однією з загадок морських глибин є перлина. Це єдиний дорогоцінний мінерал, який народжується не в землі, а всередині живої істоти - молюска. Ще більше цікавих фактів про морських мешканців ти зможеш дізнатися з червневого випуску  "Смайлика". крім цього казка про китеня, морська гра та багато іншого.

"У Південній Кореї розробили нашийник, який здатний перевести гавкіт собаки. Нашийник запровадив стартап Petpuls Lab.  В результаті досліджень і експериментів, які розпочались у 2017 р. пристрій розпізнає різні стани володаря нашийника. Всі дані нашийник передає на смартфон."

Собака - це щастя, яке можна купити за гроші. Але поки це щастя виросте і ваше спільне життя стане дійсно гармонійним та комфортним, доведеться пережити не одну кризу. Але будь-які труднощі можна подолати, якщо запастися терпінням і актуальними знаннями з  виховання собак.

В цьому вам допоможе журнал "Зоодруг", який дасть цінні поради з виховання собачок та інших домашніх улюбленців. Розповість про особливості різних порід тварин.


Немає коментарів:

Дописати коментар