Бібліографічні видання

Бібліографічні видання


Художня література


Марко Вовчок, або Марія Вілінська увійшла в історію української літератури як вольова, розумна та талановита жінка, а її твори – цінна частина вітчизняної культури. Методичні матеріали розраховані на бібліотекарів, вчителів та шанувальників цієї загадкової та суперечливої постаті, яка залишила незабутній слід у трьох європейських літературах – українській, російській, французькій.

Пропонуємо познайомитися з чудовою українською письменницею, поетесою, літературознавцем, головним редактором і співзасновником «Видавництва Старого Лева» - Мар’яною Орестівною Савкою. До вашої уваги біографічна довідка письменниці та огляд її найвідоміших творів для дітей.

 


«Вікусині історії» Сашка Дерманського: інформаційний лист для дітей молодшого шкільного віку.

Петронелла – яблунева відьмочка: інформаційний лист для дітей молодшого та середнього шкільного віку.


Тематична література, підбірки

 

 
Нині наша держава переживає непрості, часом трагічні події, а вислів «герої» набуває нового значення. Звичайні українці, яких ми сьогодні називаємо героями, живуть серед нас, своїм прикладом показують, як потрібно чинити за певних обставин, спонукають діяти, допомагати іншим. Це справжні патріоти нашої держави.

 
«Незалежній Україні – слава нині i вовік!» : рекомендаційний список літератури для школярів до 30-річчя проголошення Незалежності України


Країна Міцного Здоров’я : бібліотрансформер


Проста Конституція
: інформаційний лист для дітей середнього та старшого шкільного віку
Шлях українського воїна: інформаційний лист для дітей середнього та старшого шкільного віку


КРАЄЗНАВЧІ ВИДАННЯ

 


«Прогулянки нескореним Харковом» : інформаційний путівник / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. В.В. Лопата .– Х., 2023 . – 4 с.
Харків – одне з найкрасивіших і найвеличніших міст України. Під час повномасштабної збройної агресії рф Харків став справжнім форпостом незламного духу в боротьбі за свою свободу, за що отримав відзнаку «Місто-герой України».
Продовжуємо знайомити вас з цікавими куточками нашого рідного міста, що завжди гостинно вітає Вас.
Випуск адресований організаторам дитячого читання, учням середніх та старших класів, а також усім, хто цікавиться історією рідного краю.
Немає коментарів:

Дописати коментар